Hakkımızda

İleri Otomotiv, modern ve en son teknolojiyi kullanmakla birlikte uzman kadrosu ile eş zamanlı olarak yurt dışından ve kendi üretimleri ile Türkiye sınırları içindeki ve dışındaki bayilerine kusursuz yedek parça tedarikini sağlayarak en hızlı ve sorunsuz yedek parça gönderimini yürütmektedir.

İleri Otomotiv, profesyonel idari ve pazarlama kadrosu ile sektördeki gelişmeleri an ve an takip ederek, doğru, dürüst ve taviz vermeksizin projelerini geliştirmekte ve hayata geçirilen projelerin haklı gururunu yaşamaktadır. Öte yandan yedek parça sektöründe kısa süre içerisinde lider kuruluşlar yanında yerini almıştır.

İleri Otomotiv, günün koşullarına ayak uydururken bayilerinin değerlerini rencide edecek her türlü yapıdan kaçınarak titizlikle çalışmayı amaç edinen bir politika ile hizmet vermektedir.

İleri Otomotiv’in en büyük hedefi ise yedek parça pazarlama yolundaki tüm gereksinimleri eksizsiz yerine getirerek hizmet vermeye kesintisiz devam etmektir.

İleri Otomotiv’e ait web sitesi günden güne güncellenerek hizmet vermeye ve İleri Otomotiv’in sanal dünyaya uzanan yüzü olmayı sürdürmektedir.

 

Bizden Kareler